You are currently viewing Bărbat din Șotânga, condamnat la închisoare pentru conducere fără permis auto!

Bărbat din Șotânga, condamnat la închisoare pentru conducere fără permis auto!

La data de 13 noiembrie a.c., polițiștii din cadrul Secției nr. 1 Poliție Rurală Târgoviște au pus în aplicare un mandat de executare a unei pedepse privative de libertate emis pe numele unui bărbat  de 47 de ani, din Șotânga.

Cel în cauză a fost condamnat la un an și opt luni de închisoare pentru comiterea infracțiunii de conducerea unui vehicul fără permis de conducere.

Bărbatul a fost depus în Penitenciarul Mărgineni.

IPJ DÂMBOVIȚA