Mai sunt doar câteva zile până ce Moș Crăciun va poposi din nou, la Complexul Turistic de Natație Târgoviște, cu tolba plină de daruri pentru înotători. Peste 600 de copii, care desfășoară cursuri de înot la bazinul olimpic, sunt așteptați să participe la Cupa Moș Crăciun, un super eveniment organizat de Primăria Municipiului Târgoviște, pe 16 decembrie, de la ora 10.30.
Pentru desfășurarea acestui eveniment, bazinul olimpic va fi închis pentru clienți, sâmbătă, până la ora 14.00.
Programul la saună și la sălile de fitness va fi cel obișnuit.
AUTOR: F.S.














