You are currently viewing La Titu, va avea loc, de Sfântul Ștefan, „Festivalul iernii”

La Titu, va avea loc, de Sfântul Ștefan, „Festivalul iernii”

Primăria Titu îi invită pe locuitori la „Festivalul iernii”, cel mai așteptat eveniment al finalului de an, din orașul dâmbovițean. Este vorba despre un super-concert, care va avea loc de Sfântul Ștefan, pe 27 decembrie, începând cu ora 15.00, în Parcul Orășenesc.

Printre invitații care vor urca pe scenă se numără Horia Brenciu, Ruby, Ansamblul Plăieșii, Andra Gogan’s Dance Academy.

Va fi o seară cu multă bună-dispoziție, muzică și dans, care se va încheia cu un spectaculos foc de artificii.

AUTOR: F.S.