You are currently viewing Cristian Stan, primar: 2023 a fost bun și vă mulțumim!

Cristian Stan, primar: 2023 a fost bun și vă mulțumim!

Într-un moment de bilanț, primarul municipiului Târgoviște, Cristian Stan, le mulțumește celor mai importanți colaboratori ai adminsitrației locale târgoviștene, cetățenii. Cei în slujba cărora lucrează instituția pe care o conduce și doar cu sprijinul cărora se pot implementa și păstra proiectele bune din Târgoviște.

Mulțumim, 2023!
Fără sloganuri și fără falsitate, suntem recunoscători pentru un an administrativ bun, concretizat în multe și utile proiecte. Un an cu #investiții în toate domeniile, fără să vitregim pe nimeni, încercând să fim corecți în distribuția eforturilor financiare pe toate planurile.
Suntem o #comunitate frumoasă. Și asta se vede în relația bună pe care am construit-o, administrație – cetățean, o legătură pe care se bazează tot efortul nostru. E simplu: fără sprijin din partea dumneavoastră, fără inițiative și observații, fără răbdare, nimic n-am fi putut face. Și pentru asta vă sunt recunoscător! Sunteți aliatul nostru cel mai puternic.
2023 a fost un an bun pentru orașul nostru. Suntem în aceeași frumoasă transformare care ne face mândri când suntem dați exemplu, am reușit să facem să funcționeze un anume mod de lucru în administrația locală, eficient, serios, corect. De aici, depinde doar de noi să-l păstrăm.
2023 a fost bun și vă mulțumim!, transmite edilul târgoviștean.

AUTOR: F.S.