După mesele îmbelșugate de Sărbători, puțină mișcare este binevenită. Complexul Turistic de Natație din Târgoviște își redeschide porțile, după o zi de pauză, pentru cei care doresc să dea jos caloriile acumulate, la masa de Crăciun.
De la ora 10.00, până la ora 18.00, va puteți bucura de o ședință energică de înot, de o ședință de saună, sau de o sesiune de mișcare, la sala de fitness. Complexul va mai fi închis doar pe data de 1 ianuarie.

AUTOR: F.S.














