You are currently viewing Târgoviștenii care vor să dea jos caloriile acumulate de Crăciun pot merge, astăzi, la Complexul de Natație

Târgoviștenii care vor să dea jos caloriile acumulate de Crăciun pot merge, astăzi, la Complexul de Natație

După mesele îmbelșugate de Sărbători, puțină mișcare este binevenită. Complexul Turistic de Natație din Târgoviște își redeschide porțile, după o zi de pauză, pentru cei care doresc să dea jos caloriile acumulate, la masa de Crăciun.

De la ora 10.00, până la ora 18.00, va puteți bucura de o ședință energică de înot, de o ședință de saună, sau de o sesiune de mișcare, la sala de fitness. Complexul va mai fi închis doar pe data de 1 ianuarie.

AUTOR: F.S.