You are currently viewing Un nou stagiu de internship s-a încheiat, la Consiliul Județean Dâmbovița

Un nou stagiu de internship s-a încheiat, la Consiliul Județean Dâmbovița

Un nou episod al programului de internship a ajuns la final, la Consiliul Județean Dâmbovița. Alți șase tineri și-au încheiat formarea practică, în cadrul principalei instituții administrative din județ.

Le-am mulțumit astăzi celor 6 tineri care, în ultimele trei luni, au făcut parte din programul de internship al Consiliului Județean Dâmbovița!
Au demonstrat că pot face față tuturor cerințelor, iar experiența acestei perioade îi va ajuta atunci când vor aplica pentru un loc de muncă, fie că vorbim de mediul privat sau de cel public.
Felicitări, Lilea Georgiana Diana, Simionescu Georgiana Rebeca, Lazăr Vlad Iulian, Vlăducă Ionela Daiana, Ciulei Roxana Elena și Iordache Dragoș Andrei! Un adevărat câștig pentru echipele din care veți faceți parte!”, transmite președintele CJD, Corneliu Ștefan.

AUTOR: F.S.