You are currently viewing Alexandru Iorga: găeștenii știu că suntem singurul partid care îi reprezintă cu adevărat

Alexandru Iorga: găeștenii știu că suntem singurul partid care îi reprezintă cu adevărat

Organizația PSD Găești se mobilizează, pentru victorie. Ieri, la sediul din orașul târgoviștean a avut loc o întâlnire cu conducerea partidului, în cadrul căreia s-a stabilit ținta electorală pentru acest an cu miză mare.

„Astăzi, împreună cu președintele PSD Dâmbovița, Corneliu Ștefan, Luciana Cristea, vicepreședintă a organizației județene, și deputații PSD Dâmbovița, Carmen Holban, Radu Popa și Marian Țachianu, am stabilit ținta și rezultatele pe care trebuie să le obținem la alegerile din acest an.
Lupta nu va fi tocmai simplă, însă găeștenii știu că suntem singurul partid care îi reprezintă cu adevărat, iar situația în care se află orașul nostru nu se compară cu un oraș al anului 2024.
Vom câștiga împreună, în primul rând pentru că PSD Dâmbovița și PSD Găești au venit în fața oamenilor, de fiecare dată, cu proiecte și investiții, nu cu vorbe goale și promisiuni făcute în disperare de cauză așa cum face actuala conducere a orașului nostru.
Vom câștiga Împreună! Ca o adevărată ECHIPĂ!”, transmite președintele organizației PSD Găești, Alexandru Iorga.

AUTOR: F.S.