You are currently viewing O femeie a fost decapitată de tren la intrarea într-o staţie, în Galați

O femeie a fost decapitată de tren la intrarea într-o staţie, în Galați

O femeie a fost decapitată de tren duminică, la intrarea în staţia CFR Barboşi din judeţul Galaţi, informează ISU Galaţi.
Accident feroviar – o femeie a fost lovită de tren la intrarea în staţia CFR Barboşi. La faţa locului s-a deplasat echipajul SMURD cu medic de la Detaşamentul de Pompieri Galaţi”, a transmis ISU Galaţi.

Potrivit sursei citate, femeia a fost decapitată, iar Poliţia investighează circumstanţele producerii accidentului.

Editor: I.F.A.