O nouă activitate artistică va avea loc la Biblioteca Județeană ”I. H. Rădulescu” Dâmbovița!
Vineri, 23 februarie 2024, ora 14.00, instituția organizează vernisajul expoziției de pictură ”Mărțișor de primăvară”, coordonator Anăstăsoaei Gabriela.
Expoziția va avea loc la sediul din strada Stelea, nr. 2, din municipiul Târgoviște.














