Bazinul de înot de la Complexul turistic de natație din Târgoviște se redeschide începând de luni, 5 mai. Acesta a făcut obiectul unor ample lucrări de igienizare și de mentenanță, desfășurate atât la bazin, cât și la vestiare, recepție și spațiul subteran.
Astfel, iubitorii sportului sunt așteptați acum într-un spațiu modern și igienizat, la cele mai înalte standarde.
Săptămâna aceasta, conducerea complexului târgoviștean s-a întâlnit cu instructorii de înot, care au primit informații complete privind reluarea activității.

AUTOR: F.S.














