You are currently viewing Luni se redeschide bazinul de la Complexul Turistic de Natație din Târgoviște

Luni se redeschide bazinul de la Complexul Turistic de Natație din Târgoviște

Bazinul de înot de la Complexul turistic de natație din Târgoviște se redeschide începând de luni, 5 mai. Acesta a făcut obiectul unor ample lucrări de igienizare și de mentenanță, desfășurate atât la bazin, cât și la vestiare, recepție și spațiul subteran.

Astfel, iubitorii sportului sunt așteptați acum într-un spațiu modern și igienizat, la cele mai înalte standarde.

Săptămâna aceasta, conducerea complexului târgoviștean s-a întâlnit cu instructorii de înot, care au primit informații complete privind reluarea activității.

Ar putea fi o imagine cu 7 persoane, persoane studiind şi masă

AUTOR: F.S.