You are currently viewing Flori și mărțișoare pentru angajatele Spitalului Județean din Târgoviște

Flori și mărțișoare pentru angajatele Spitalului Județean din Târgoviște

Echipa PSD Dâmbovița le-a făcut, început cu 1 martie, surprize doamnelor și domnișoarelor din tot județul. Cu flori și mărțișoare a mers, astăzi, președintele organizației, Corneliu Ștefan, și la angajatele Spitalului Județean de Urgență Târgoviște, de care, de obicei ne amintim doar când avem probleme de sănătate.

Au grijă de sănătatea dâmbovițenilor și merită toată aprecierea noastră!
Le-am urat o primăvară frumoasă tuturor doamnelor și domnișoarelor care lucrează în cel mai mare și important spital din județul Dâmbovița, Spitalul Județean de Urgență din Târgoviște!”, precizează Corneliu Ștefan.

AUTOR: F.S.