Joi, 5 februarie 2026, ora 17.00, la sediul Bibliotecii Judeţene „I. H. Rădulescu” Dâmboviţa, Sala de lectură (etaj I) are loc o nouă întâlnire a Clubului de filosofie.
Tema dezbătută va fi: „Suntem mai mult ceea ce gândim sau ceea ce facem?”.
Participarea este liberă.














